Oferta

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Cechy

Rolety Materiałowe Mini

materialowe-mini

Rolety Materiałowe w kasetach Uni

matrialowe-w-kasetach-uni

Rolety Materiałowe w kasetach Uni Besta

materialowe-w-kasetach-uni-besta 

Rolety Materiałowe wolnowiszące 

materialowe-wolnowiszaca

Rolety Materiałowe dachowe

materialowe-dachowe

Rolety Materiałowe rzymskie

materialowe-rzymskie

Opis

Oferujemy szeroki wybór rolet wewnętrznych materiałowych różnych typów.

 

 

 

Rolety Materiałowe Mini

System Mini to bezinwazyjny system wyposażony w żyłkę prowadzącą z tyłu tkaniny, która po opuszczeniu rolety jest zasłonięta i niewidoczna dla użytkowników. Roleta Mini Fix zakładana jest na ramę okienną za pomocą uchwytów bez konieczności nawiercania. Mocowanie FIX pozwala na korygowanie naprężenia żyłki.

 

 

 

 

 

 

Rolety Materiałowe w kasetach Uni

System Uni to roleta, której materiał osłonięty jest aluminiową kasetą. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych płaskich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wypięciu się materiału przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu światła do pomieszczenia. Mechanizm samoblokujący pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości.
Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorze: biały, brąz, złoty dąb, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech, mahoń, anoda. Dostępna również wersja PCV-kolor biały.

 

 

 

 

 

Rolety Materiałowe w kasetach Uni Besta

System Uni Besta z przystawka do klejenia, to roleta, której materiał osłonięty jest estetyczną aluminiową kasetą przyklejaną do ramy okiennej. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych prowadnicach przestrzennych przyklejanych do ramy okiennej. System ten nie zmniejsza światła szyby, natomiast idealnie zatrzymuje przenikanie światła słonecznego, a także zapobiega wypięciu się materiału przy uchylonym oknie. Mechanizm samoblokujący pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokości.
Kaseta i prowadnice dostępne są w kolorze: biały, brąz, złoty dąb, dąb, jasny dąb, wiśnia, ciemny orzech, mahoń, anoda

 

 

 

 

 

 

Rolety Materiałowe wolnowiszące

Roleta Wolnowisząca to tradycyjna osłona okienna zastępująca zasłonę lub firanę .Roleta montowana jest do ściany nad oknem, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Mechanizm dostępny w kolorze białym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety Materiałowe dachowe

Roleta dachowa system Dexolux to idealny system do osłonięcia okna dachowego przed światłem słonecznym i nadmiernym nagrzaniem poddasza. Wygodny mechanizm sprężynowy, umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety aluminiowej. Roleta idealnie wspóĹgra z prowadnicami (wąska, szeroka) w zależności od szerokości okna tym samym materiał nie fałduje się, nie wypina i jest zawsze odpowiednio naciągnięty. Kaseta i prowadnice dostępne w kolorach: anoda, biały, brąz, sosna.

 

 

 

 

 

 

 

Rolety Materiałowe rzymskie

Roleta Rzymska to jedna z najbardziej gustownych dekoracji okiennych, wykonana z tkanin gładkich i deseniowych. Dzięki rzepom tkaninę można w szybki sposób zdemontować i uprać. Roleta podnoszona dzięki specjalnemu mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Możliwoć montażu do sufitu, ściany i okna. Szyna górna dostępna w kolorze białym.

 

 

Poproś o kontakt