Oferta

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Cechy

Opis

Żaluzje aluminiowe nawierzchniowe i drwewnopodobne

Żaluzje aluminiowe należą do podstawowych osłon okiennych. Oferujemy je w dwóch szerokościach lameli: 16mm, 25mm. Posiadana przez nas gama kolorystyczna pozwala dopasować je do różnych aranżacji wnętrz. Zastosowany mechanizm sterujący umożliwia jej podniesienie i zatrzymanie na dowolnej wysokości. Żaluzja pozioma, nawierzchniowa, stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana jest za pomocą połączonego mechanizmu - pokrętła i hamulca sznurka, które wyprowadzone są „z przodu” (tj. z przedniej części rynny górnej ). Kolor szyny górnej, obciążnika lameli i drabinki wybierany według tabeli kolorów. Jako dodatkowe wyposażenie oferujemy prowadzenie boczne w postaci powlekanej PCV linki stalowej, przydatne szczególnie przy uchylnych oknach.

 

Żaluzje aluminiowe Venus standard

Żaluzje „Venus” stanowią bogatszą wersję żaluzji nawierzchniowych dzięki zastosowaniu kasety maskującej mechanizm, a także prowadzenia bocznego. Kaseta w żaluzjach Venus jest bardziej estetyczna i zintegrowana z oknem. Żaluzja obsługiwana jest za pomocą sznurka i pokrętła, które wyprowadzone są „z dołu”(tj. z dolnej części rynny górnej).

Dostępna szerokość lameli: 25mm, 16 mm

 

Żaluzje aluminiowe system koralikowy

Żaluzja pozioma, Venus stosowana do wszystkich typów okien, obsługiwana za pomocą łańcuszka, który wyprowadzony jest „z dołu” (tj. z dolnej części rynny górnej). Żaluzje „Venus” stanowią bogatszą wersję żaluzji nawierzchniowych dzięki zastosowaniu kasety maskującej mechanizm, a także prowadzenia bocznego. Zastosowany mechanizm sterujący (łańcuszek) łączy w jednym możliwość podnoszenia żaluzji, jak i ustawiania lameli pod różnym kątem.

Dostępna szerokość lameli: 25mm, 16 mm

aluminiowe-nawierzchniowe

aluminiowe-nawierzchniowe-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aluminiowe-nawierzchniowe-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aluminiowe-nawierzchniowe-3

Poproś o kontakt