0
You have 0 przedmioty in your cart

Brama segmentowa Prime

 

prime grass 1 - Brama segmentowa Prime

Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Aby stworzyć wyjątkowy produkt musieliśmy sięgnąć do podstawy budowy bramy segmentowej, czyli… panelu.

Wyobraź sobie bramę segmentową do garażu nowej generacji. Konstrukcję, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby, zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia, masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

PRIME nie ma sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego, co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy segmentowej.

Panel INNOVO 60mm

Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

innovo prime - Brama segmentowa Prime
  1. elastyczna osłona międzypanelowa
  2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  3. pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
  4. uszczelnienie międzypanelowe
  5. ukryty zawias
  6. pianka poliuretanowa

Ikona bezpieczeństwa

prime2 1 - Brama segmentowa Prime

PRIME łamie stereotypy w zakresie zabezpieczeń. To nie tylko wizja bramy segmentowej o wysokich walorach estetycznych, ale również odzwierciedlenie troski o bezpieczeństwo. W PRIME do bezpieczeństwa podchodzimy całościowo – wykorzystaliśmy technologię by chronić, ale przede wszystkim by zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.

Wraz z idealnie zintegrowanym napędem PRIME staje się prekursorem technologicznym, który w każdym szczególe pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane.

Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę segmentową, zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału sprężyn, boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli.

Rewolucja Ciepła

Termoizolacja wyróżnia PRIME, kwalifikując ją do produktów polecanych do obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji zysków energetycznych oraz jak największego ograniczenia strat ciepła w budynku.

Do osiągnięcia takich właściwości bramy segmentowej konieczne było uzyskanie jak najniższego współczynnika przenikania ciepła.

PRIME w pełni wykorzystuje właściwości termoizolacyjne panelu INNOVO oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień, eliminując straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza konstrukcji.

Wskaźnik U panelu INNOVO wynosi 0,33 W/m2K co przekłada się na termoizolację całej bramy segmentowej. Nowy panel, podwójne uszczelnienie górne i dolne płaszcza konstrukcji oraz osłony miedzypanelowe pozwoliły nam osiągnąć znakomity współczynnik przenikania ciepła.

 

Wzory:

Kolory:

KOLORY HOMEINCLUSIVE 2.0

Struktury: