0
You have 0 przedmioty in your cart

Brama segmentowa UniTherm

unitherm 1 - Brama segmentowa UniTherm

UniTherm – super ciepła brama do garażu

Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji konstrukcji, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Panel INNOVO 60 mm

innovo prime - Brama segmentowa UniTherm

Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza. Specjalne rozwiązania, takie jak system 5-warstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów, co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

  1. elastyczna osłona międzypanelowa
  2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  3. pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
  4. uszczelnienie międzypanelowe
  5. ukryty zawias
  6. pianka poliuretanowa
unitherm termoizolacja 1 - Brama segmentowa UniTherm

SKUTECZNA TERMOIZOLACJA

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza konstrukcji. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy segmentowej.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo w standardzie: Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę segmentową, zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli i hamulec bezpieczeństwa. Wraz z idealnie zintegrowanym napędem, UniTherm staje się prekursorem technologicznym, który pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane.

Wzory:

 

 

Kolory:

KOLORY HOMEINCLUSIVE 2.0

Struktury: