0
You have 0 przedmioty in your cart

Bramy

Zajmujemy się sprzedażą i montażem bram. Działamy w Krakowie i okolicach. Prowadzimy współpracę z cenionymi na rynku markami, takimi jak m.in. Wiśniowski. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych Klientów trafiają bramy wyróżniające się solidną budową i najwyższą funkcjonalnością.

Jedną z naszych specjalności są bramy garażowe, jednak posiadamy wiele innych konstrukcji. Przygotowaliśmy bogaty asortyment bram, które idealnie sprawdzą się w różnego typu obiektach – domach jedno- i wielorodzinnych, zakładach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Zdajemy sobie sprawę, że brama nie pełni jedynie funkcji użytkowej. Właściwie dopasowana podkreśla charakter obiektu. Zapewniamy szeroką paletę kolorystyczną, liczącą około 200 barw.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, a także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe czy firmy remontowe zainteresowane profesjonalną instalacją bram.

Jakie są zalety naszych bram?

Nasz asortyment tworzą bramy zróżnicowane pod względem estetyki, sposobu wykończenia oraz zastosowanego mechanizmu otwierania i zamykania. Sprzedajemy systemy segmentowe, roletowe, rozwierne i uchylne.

Wymieniając zalety bram znajdujących się w naszej ofercie, nie można nie zwrócić uwagi na ich doskonałą funkcjonalność. Wynika ona z wykorzystania nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Posiadamy bramy z paneli stalowych zabezpieczonych przed korozją w procesie cynkowania. Dzięki temu cechują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi. Są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, takich jak niskie i wysokie temperatury, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa przed włamaniem i optymalny stopień izolacyjności akustycznej i termicznej.

Ponadto nasze bramy cechują się prostotą obsługi – oferujemy konstrukcje z napędem. Gwarantują duży komfort użytkowania. Nie wymagają przeprowadzania żadnych skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Jaką bramę wybrać?

Podczas wyboru bramy trzeba wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń. Tylko wówczas możliwy jest zakup funkcjonalnej bramy o optymalnym sposobie otwierania. Dla przykładu – modele segmentowe nie zajmują wiele miejsca, dlatego mogą być użytkowane przy krótkich podjazdach. Z kolei ich uchylne odpowiedniki do prawidłowego działania potrzebują większej ilości przestrzeni.

Przystępując do zakupu bramy, warto rozważyć zakup wersji z ociepleniem – podniesie to stopień izolacyjności termicznej garażu. Należy podjąć też decyzję dotyczącą zastosowanego systemu – wybór bramy otwieranej automatycznie zwiększa poziom wygody jej użytkowania. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo przy wyborze bramy.