Oferta

Drzwi Gerda NTT

Cechy

Termoizolacyjność

Niezależnie od sezonu jednym z najważniejszych parametrów technicznych drzwi jest ich izolacja termiczna. Współczynnik przenikania ciepła powinien być odpowiednio niski, a przy tym zgodny z obowiązującymi normami. Dopasowując się do tych wymagań, a także aby spełnić wszystkie potrzeby cieplne różnych Klientów, przygotowane zostały trzy typy produktów:
• energooszczędne - od 0,87 W/m2K do 1,0 W/m2K,
• izolacyjne - 1,2 W/m2K,
• pasywne - 0,77 W/m2K do 0,93 W/m2K.

Zwiększone bezpieczeństwo

W każdych drzwiach wejściowych należy położyć szczególny nacisk na rozwiązania antywłamaniowe. To właśnie one zapewniają zwiększone nie tylko poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom, ale i rzeczywiste bezpieczeństwo. W modelach Gerda NTT położono szczególny nacisk na wykorzystanie elementów konstrukcyjnych, które zwiększają solidność produktu, utrudniając wyważenie skrzydła bądź jego wymontowanie. Zastosowane zostały wielopunktowe systemy ryglowania oraz bolce antywyważeniowe. Proponowane drzwi posiadają klasę RC2 lub RC3 (Resistance Class) odporności na włamanie, co potwierdza ich solidność.

 

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi modelami, które prezentujemy w naszej ofercie oraz znalezienia tego najodpowiedniejszego.

Opis

Technologia ciągle mknie do przodu - dotyczy to wszystkich branży, w tym i naszej. Udowadniają to nowoczesne drzwi NTT, znanego na całym świecie producenta Gerda. Dzięki dużej różnorodności wzorniczej oraz kolorystycznej, a także dzięki wysokiej funkcjonalności, jest to doskonała propozycja dla właścicieli domów poszukujących wyłącznie najwyższej jakości rozwiązań.

Dostępne modele

Udostępniamy drzwi Gerda z serii NTT w czterech podstawowych wariantach:
• Standard - modele nawiązujące do tradycyjnej stylistyki producenta Gerda,
• Quadro - uwzględniają inserty zlicowane bezpośrednio z samym skrzydłem,
• Elite 3D - w tych modelach położono szczególny nacisk na wysoką estetykę,
• Air Glass - posiadają wbudowaną elegancką szybę.

Każdy z nich posiada unikalny design, dostępny w tak podstawowych barwach, jak brąz, biel, czerń. Pozwoli to dopasować produkt do każdego budynku - niezależnie od zastosowanej aranżacji zewnętrznej, a także wykorzystanej architektury ogrodowej.


Poproś o kontakt