Oferta

Rolety zewnętrzne adaptacyjne

Rolety zewnętrzne adaptacyjne

Cechy

System adaptacyjny SK przeznaczony jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru cztery rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45, półokrągłe w systemie SKP oraz okrągłe w systemach SKO i SKO-P.

 

sk-przek

  

Profil PA39 Aluprof

Należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. W zastosowaniu profilu PA 39 w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt. Dzięki temu profil doskonale się nawija zwłaszcza i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów .

                    related

 

 

Opis

Nasza firma oferuje rolety najwyższej jakości dzięki zastosowanych w nich nowoczesnych systemach ALUPROF. Rolety te dzięki bardzo ergonomicznemu wykonaniu i estetycznemu wyglądowi mogą być z powodzeniem stosowanie zarówno w domu jak i w biurze czy innym obiekcie publicznym.

Doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast, gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami.

 

Kolorystyka

(kliknij aby powiększyć)

kolorystyka

 

Montaż

(kliknij aby powiększyć)

montaz-sk

 

 

Poproś o kontakt