Oferta

Rolety zewnętrzne nadprożowe

Rolety zewnętrzne nadprożowe

Cechy

System nadprożowy SKN jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku.

 

skn-przek

  

Profil PA39 Aluprof

Należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. W zastosowaniu profilu PA 39 w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt. Dzięki temu profil doskonale się nawija zwłaszcza i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów .

                    related

 

 

Opis

Nasza firma oferuje rolety najwyższej jakości dzięki zastosowanych w nich nowoczesnych systemach ALUPROF. Rolety te dzięki bardzo ergonomicznemu wykonaniu i estetycznemu wyglądowi mogą być z powodzeniem stosowanie zarówno w domu jak i w biurze czy innym obiekcie publicznym.

Doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast, gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami.

 

Kolorystyka

(kliknij aby powiększyć)

kolorystyka

 

Poproś o kontakt