Oferta

Rolety zewnętrzne nadstawne

Rolety zewnętrzne nadstawne

Cechy

System Opoterm nadstawny został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, bazując na opiniach i wskazówkach architektów i projektantów oraz własnym wieloletnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji systemów roletowych.

Jest to system bardzo uniwersalny i wszechstronny umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Szczególną zaletą systemu jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety.

 

opoterm2222

  

Profil PA39 Aluprof

Należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. W zastosowaniu profilu PA 39 w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt. Dzięki temu profil doskonale się nawija zwłaszcza i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów .

                    related

 

 

Opis

Nasza firma oferuje rolety najwyższej jakości dzięki zastosowanych w nich nowoczesnych systemach ALUPROF. Rolety te dzięki bardzo ergonomicznemu wykonaniu i estetycznemu wyglądowi mogą być z powodzeniem stosowanie zarówno w domu jak i w biurze czy innym obiekcie publicznym.

Doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast, gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami.

 

Kolorystyka

(kliknij aby powiększyć)

kolorystyka

 

 

Montaż

(kliknij aby powiększyć)

opoterm-monta

 

Poproś o kontakt