Oferta

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Cechy

System podtynkowy SP-EKO ma zastosowanie przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien.

Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku.

SP to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, że rolety SP-E oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

 

pod-przek

Profil PA39 Aluprof

Należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. W zastosowaniu profilu PA 39 w roletach okiennych sprzyja jego niewielka wysokość i smukły kształt. Dzięki temu profil doskonale się nawija zwłaszcza i z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów .

                    related

 

 

Opis

Nasza firma oferuje rolety najwyższej jakości dzięki zastosowanych w nich nowoczesnych systemach ALUPROF. Rolety te dzięki bardzo ergonomicznemu wykonaniu i estetycznemu wyglądowi mogą być z powodzeniem stosowanie zarówno w domu jak i w biurze czy innym obiekcie publicznym.

Doskonale izolują termicznie, pozwalają obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem natomiast, gdy świeci słońce a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód. Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami.

 

Kolorystyka

(kliknij aby powiększyć)

kolorystyka

 

Montaż

(kliknij aby powiększyć)

sp-monta

 

 

Poproś o kontakt