0
You have 0 przedmioty in your cart

Bramy garażowe – Kraków

Oferujemy bramy garażowe przeznaczone do różnych typów obiektów. W naszym asortymencie znają Państwo bramy, które doskonale sprawdzają się w domach prywatnych, ale też budynkach wielorodzinnych, obiektach publicznych, czy halach przemysłowych, zajezdniach oraz oraz remizach pojazdów specjalistycznych. Prowadzimy sprzedaż bram roletowych, ale też segmentowych, rozwieranych i uchylnych.

Rozwiązania, które dla Państwa przygotowaliśmy, cechują się wysokim poziomem odporności, zapewniając bezpieczeństwo na wielu polach. Chronią przez ewentualnym włamaniem, ale też ogniem. Co jednak najważniejsze, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak niskie i wysokie temperatury, a także wilgoć oraz promieniowanie UV. Bramy garażowe to nie tylko same wrota, ale też specjalistyczny mechanizm służący do ich otwierania i zamykania. W naszym asortymencie znajdą więc Państwo napędy do bram garażowych każdego rodzaju. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami tego typu mechanizmów. Dzięki nim korzystanie z bram garażowych jest bardziej komfortowe i bezpieczne.

Warto dodać, ze istotnym aspektem bram garażowych jest ich estetyka i dopasowanie do charakteru obiektu. Oferujemy więc malowanie bram, oddając do Państwa dyspozycji szeroką, licząca przeszło 200 kolorów, paletę RAL. Właściwie dobrana barwa sprawi, że brama garażowa przestanie być tylko funkcjonalnym i praktycznym elementem obiektu, ale dzięki swej oryginalnej formie stanie się wręcz ozdobą budynku, bez względu na to, czy jest to dom mieszkalny, czy nieruchomość o charakterze produkcyjnym lub magazynowym.

Jesteś zainteresowany? Zapytaj o cenę z montażem: biuro@hanbud.com.pl albo zadzwoń 12 640 09 90

Bramy Garażowe marki Wiśniowski

brama segmentowa UniPro 1 - Bramy garażowe - Kraków
Bramy segmentowe ▶
BR 77 s - Bramy garażowe - Kraków
Bramy roletowe ▶
brama rozwierna 1 - Bramy garażowe - Kraków
Bramy rozwierne ▶
brama uchylna connect 1 - Bramy garażowe - Kraków
Bramy uchylne ▶

 

 

 

 

 

 

shutterstock 436573486 1024x683 - Bramy garażowe - Kraków