0
You have 0 przedmioty in your cart

Ogrodzenia

Jesteś zainteresowany? Zapytaj o cenę z montażem! biuro@hanbud.com.pl albo zadzwoń 12 640 09 90

Ogrodzenia Wiśniowski

Ogrodzenie WIŚNIOWSKI wyznaczy Twoją przestrzeń. Zapewniając bezpieczeństwo stanie się strażnikiem domowego zacisza. W oparciu o preferencje i wymagania naszych Klientów stworzyliśmy dziesiątki wzorów, które łatwo dopasować do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy. Komfortowe rozwiązania bram wjazdowych i furtek zapewnią kontrolę dostępu do Twojej posesji. Otwórz się na prestiżowe, funkcjonalne i trwałe systemy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI.

twoje ogrodzenie wisniowski 1024x170 - Ogrodzenia

 

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI pasują do każdej posesji. To systemowe rozwiązania bram, furtek i słupów i wielu innych udogodnień, które można zestawiać i idealnie dopasować do każdego typu działki. Perfekcyjnie dobrane komponenty gwarantują łatwy i szybki montaż, a przede wszystkim spójność linii całego projektu. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI zapewniają nie tylko funkcjonalność i bezpieczeństwo. Bogactwo dostępnych wzorów i wykończeń sprawia, że wyposażona w nie posesja zyskuje wyjątkowy charakter.

Wyznacznikiem funkcjonalnego i niezawodnego dostępu do posesji jest odpowiednio dobrana brama wjazdowa.
W zależności od uwarunkowań posesji można wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową lub bardziej komfortową – bramę przesuwną. Jej samonośna konstrukcja zapewnia płynną pracę w każdych warunkach. To synonim niezawodności. Dla bezpieczeństwa i wygody użytkowników napęd tej bramy schowany jest w słupku zintegrowanym z konstrukcją. To unikalne rozwiązanie daje możliwość dostępu do urządzenia sterującego tylko posiadającym klucz użytkownikom, słupek chroni również mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi.

Brama automatyczna posiada lampę sygnalizacyjną i wyłącznik przeciążeniowy, może być dodatkowo wyposażona w fotokomórki oraz listwy bezpieczeństwa. Bramy automatyczne to urządzenia, dlatego bramy WIŚNIOWSKI spełniają rygorystyczne wymagania norm w zakresie bezpieczeństwa, co potwierdza umieszczony na nich znak CE.

 

KOLEKCJE, WZORY I OPCJE, SPECJALNIE DLA CIEBIE:

 

 

segmenty ogrodzeniowe wisniowski - Ogrodzenia
Segmenty i słupy ogrodzeniowe ▶
bramy przesuwne reczne wisniowski - Ogrodzenia
Bramy Przesuwne ▶
bramy ogrodzeniowe dwuskrzydlowe i furtki wisniowski 1 - Ogrodzenia
Bramy skrzydłowe i furtki ▶

 

 

 

 

 

Kolekcje

aw10100 300x245 - Ogrodzenia
Kolekcja MODERN ▶
AW 10 31 lux wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja LUX ▶
premium aw.10.63 wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja PREMIUM ▶
AW 10 07 style wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja STYLE ▶
vario aw.10.81 wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja VARIO ▶
classic aw.10.01 wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja CLASSIC ▶
basic aw.10.90 ogrodzenia wisniowski - Ogrodzenia
Kolekcja BASIC ▶

 

 

 

 

 

 

Stworzone przez nas kolekcje wzorów to idea, w której ogrodzenia stanowią istotny element aranżacji przestrzeni. Każdą z nich wyróżnia unikalne wzornictwo przemyślane tak, by ułatwić jego dobór do otoczenia zaprojektowanego w dowolnym stylu, uzyskując jednocześnie efekt harmonii. Wśród ogromnej różnorodności znajdują się zarówno stylizowane wzory nawiązujące do metaloplastyki, klasyczne formy, jak również modernistyczne modele odzwierciedlające nowoczesne trendy w architekturze. Absolutna dowolność stylizacji pozwoli podkreślić odrębny i wyjątkowy charakter każdej posesji.

KOLORY:

KOLORY HOMEINCLUSIVE 2.0

Inne kolory:

ralownik wisniowski - Ogrodzenia