0
You have 0 przedmioty in your cart

Okna Wiśniowski

Okna Wiśniowski to produkty łączące piękno z najwyższym poziomem funkcjonalności. Znajdą u nas Państwo wiele modeli, zróżnicowanych pod względem użytego materiału, właściwości i wzornictwa.

Okna PVC PRIMO

Łączą w sobie trwałość, wysoki poziom termoizolacji oraz uniwersalne wzornictwo. Powierzchnię ramy można uzupełnić nakładką aluminiową, która daje możliwość wyboru designu okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0. Okna Wiśniowski z PVC mogą być częścią nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych (wartość od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartość ta odnosi się do okien o wym.

Okna aluminiowe FUTURO

Mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku. Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu, ich nasłonecznienia i funkcji. Wytrzymałość aluminium gwarantuje długoletnie i bezpieczne użytkowanie. Okna z aluminium WIŚNIOWSKI zapewniają także wysoki stopień szczelności, a to bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku.

Drzwi tarasowe ▶

Każdy dom jest inny, tak jak każdy z nas jest inny. Dajemy Ci wybór, abyś sam zdecydował, czego potrzebujesz, aby uczynić swój dom idealnym. Wybieraj spośród najlepszych modeli drzwi tarasowych aluminiowych i PVC. Ostateczna decyzja należy jedynie do Ciebie. Z nami na pewno znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

okno pvc PRIMO 1 - Okna Wiśniowski
Okna PVC PRIMO ▶
okna aluminiowe wisniowski 1 - Okna Wiśniowski
Okna aluminiowe FUTURO ▶
drzwi tarasowe pvc PRIMO 600x430 - Okna Wiśniowski
Drzwi tarasowe ▶