0
You have 0 przedmioty in your cart

Brama dwuskrzydłowa i furtka Gardia

brama i furtka ogrodzeniowa gardia wisniowski - Brama dwuskrzydłowa i furtka Gardia

Brama dwuskrzydłowa i furtka GARDIA to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy dwuskrzydłowe i furtki GARDIA świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Mogą być montowane wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

Konstrukcja zaprojektowana jest z profili o przekroju 40×40 mm. W skrzydle zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy stanowią integralną część wyrobu. Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do ich produkcji zastosowano profile o przekrojach: 80×80 mm.

Skrzydło wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8.

Kolory: