O firmie

Szanowni Państwo

Firma Handlowo-Usługowa Hanbud została założona w 1999 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży produktów przeznaczonych do wykończania mieszkań oraz całych posesji. Proponujemy Państwu m.in.: stolarkę budowlaną – okna oraz wewnętrzne i zewnętrzne drzwi; ogrodzenia, bramy wjazdowe i garażowe, a także duży wybór akcesoriów i dodatków, takich jak żaluzje, rolety, parapety oraz napędy do bram. Od lat współpracujemy tylko z zaufanymi polskimi producentami, jak np. Wiśniowski, Delta czy Gerda. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy budowlane, Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz deweloperzy.

 

Bramy garażowe i wjazdowe – profesjonalna pomoc

 

Zdecydowaną większość sprzedawanych przez nas towarów uzupełniamy usługą montażu drzwi i bram w Krakowie, świadczoną przez wykwalifikowane ekipy monterskie. Klientom zapewniamy fachową obsługę, nie tylko na etapie wyboru towaru, ale także podczas jego eksploatacji, w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dzięki temu, że działamy w branży już od 15 lat oraz dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, mamy do zaoferowania korzystne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

O firmie