0
You have 0 przedmioty in your cart

Którego producenta warto wziąć pod uwagę podczas wyboru bramy segmentowej?

brama segmentowa

Każdy garaż, który ma właściwie spełniać swoje zadanie, musi zostać wyposażony w odpowiednią bramę. W zależności od swoich preferencji estetycznych i oczekiwań co do funkcjonalności można zdecydować się na różne rozwiązania konstrukcyjne oraz sposoby wykończenia, a także system sterowania, który może być zautomatyzowany i obsługiwany wygodnym pilotem. Produktem należącym do wybieranych najchętniej zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i obiektów użytkowych są bramy segmentowe. W Krakowie ich sprzedażą i montażem zajmuje się firma Hanbud. Przekonajmy się, jak działają i sprawdźmy, które z nich warto kupić.

Jak działa brama segmentowa?

Bramy segmentowe składają się ze stelażu, skrzydła oraz układu sterowania pozwalającego na ich obsługę. Skrzydło jest zbudowane z kilku połączonych ze sobą za sprawą odpowiednio wyprofilowanych krawędzi segmentów o kształcie prostokąta. Są wyprodukowane z zabezpieczonej przed korozją blachy malowanej na wybrany kolor i mogącej mieć ozdobne przetłoczenia, między której arkuszami znajduje się materiał termoizolacyjny. Poszczególne elementy mogą się wahliwie zaginać na połączeniach, co pozwala na przesuwanie skrzydła po stworzonym z lekkich profili stelażu. Za obsługę systemu odpowiedzialne są specjalne cięgna, które mogą być podłączone do umieszczonego na górnej części konstrukcji napędu. Zaletą bram segmentowych jest to, że nie potrzeba wolnego miejsca przed budynkiem, by móc je otworzyć.

Dlaczego warto kupić bramę segmentową Wiśniowski?

Firma Wiśniowski to polskie przedsiębiorstwo z przeszło 30-letnim doświadczeniem w produkcji bram garażowych. Cechą charakterystyczną bram marki Wiśniowski jest wysoka dbałość o jakość wyrobów i znakomity poziom wykończenia oraz świetne walory użytkowe, jak również wyjątkowa trwałość.